Kúpeľňa OPAL

2022
left
Na tejto referencii sme realizovali : 
3D Návrh
Predaj
Realizácia

Pre nášho stáleho obchodného partnera BAUFACH s.r.o. a jeho klienta sme vytvorili 3D návrh a následne aj realizovali kúpeľnu v novostavbe bytového domu.
Kúpeľni dominuje atypické zošikmenie obvodového múru a veľké okno, ktoré do celého priestoru vnáša veľkorysé denné svetlo.
Pre vytvorenie pocitu svetlej kúpeľne sme použili trendový veľkoformátový obklad v rozmere 500 x 1200 mm od talianskeho výrobcu ATLASCONCORDE - Prism Cotton  imitujúci vzhľad betónovej stierky.
Dôležitým prvkom celej kúpeľne je kontrastný opálovo modrý obklad CIFRE Opal Marine v tehličkovom rozmere 75 x 300 mm, kladený na "vejár" na celej stene za umývadlom a wc.
Optické zväčšenie kúpeľne sa nám podarilo docieliť aj veľkým nasvieteným okrúhlym zrkadlom nad umývadlom.
Maximálne využitie priestoru je aj vďaka praktickému nábytku so zapusteným umývadlom vyrobeného na mieru. Ten zohľadňuje požiadavky klienta, na potrebu získania odkladacieho priestoru, a umiestnenie pračky so sušičkou v neveľkej kúpeľni.
Vrchná doska, do ktorej je zapustené umývadlo, vytvára taktiež veľký odkladací priestor. Výber štruktúry a farby dreva dokonale ladí s použitou dlažbou na podlahe ATLASCONCORDE Heartwood Malt 200 x 1200.
O komfort a radosť zo sprchovania sa postará kvalitná sprchová termostatická batéria s hlavovou a ručnou sprchou HANSA Micra.
Odvodnenie sprchovacieho kúta je zabezpečené dizajnovým sprchovacím žľabom ACO Shower Drain S, ktorého vrchný rošt je skrátený presne na šírku sprchovacieho kúta.
Na odčlenenie sprchovacieho kúta od zvyšnej časti kúpeľne sme použili čiernu walk-in pevnú stenu o šírke 800 mm SANSWISS Easy, s čírym sklom s povrchovou úpravou skla Aqua perle pre dokonalé a ľahšie čistenie skla.
V ostatnej časti interiéru bytu sme sa podieľali doladeným výberom a dodaním interiérových dverí a laminátových podláh.

Vizualizácie: 
Fotografie: 
3D prehliadka: