Novostavba RD Eterna/Arena/Coco

2023
left
Na tejto referencii sme realizovali : 
Predaj
Realizácia

Zariaďovanie nového rodinného domu je vždy výzva, no ak je jeden z vás architekt, ide to o to ľahšie. V tomto prípade sme pomohli mladému manželskému páru, kde si zákazníčka, interiér aj sama navrhla.Výberom vkusných a kvalitných
materiálov zabezpečila svojmu novému bývaniu absolútne minimalistický, no luxusný vzhľad. Našou úlohou bolo zrealizovať obkladacie práce v kúpeľniach, no ešte predtým stála otázka, aký obklad bude ten správny, aby splnil očakávania klientov. Zákazníci siahli po kvalitných a moderných materiáloch. Na steny a podlahu kúpeľne zvolili prémiovú dlažbu talianskej značky Ragno z kolekcie Eterna, ktorá je špecifická kamenným efektom. Podlaha v odtieni Mix Beige rettificato a steny pokryl dekor s názvom Arena rettificato. Veľkoformátová dlažba je vždy trefou do čierneho, priestor nielen opticky zväčší, ale dá mu aj skutočne vyniknúť. Dlažba, ktorú vidíte na fotografiách je o rozmere 600/1200. Práve dlažba takýchto rozmerov preverí každého majstra, pretože len profesionálne a precízne položenie vám zaručí dokonalý výsledok. Prírodnými odtieňmi to v tejto kúpeľni neskončilo. Majiteľka domu sa ich rozhodla rozbiť dlaždicami v drobnejšom formáte, kde padol výber na firmu Equipe, ktorá už roky patrí k lídrom vo výrobe keramických obkladov. Vyznačuje sa vynikajúcim dizajnom a vysokou kvalitou. Kolekcia Coco v odtieni Verd, ktorá bola použitá v uvedenej kúpeľni je u nás dostupná v lesklej a rovnako aj v matnej verzii. V tomto prípade, náramne oživila obe kúpeľne a dodala im netradičný šmrnc. Väčšiu kúpeľnu ako čerešnička na torte doplnila voľne stojaca vaňa z liateho mramoru, ktorú tiež nájdete v našej ponuke. Kúpeľne a toaletu podčiarkli doplnky v čiernej, bielej a chrómovej variante. Zaujímavosťou je aj kombinácia hranatých umývadiel s oválnymi zrkadlami, ktoré spolu perfektne zafungovali.
Dizajnové kúpeľne ladia so zvyškom rodinného domu, čo si môžete všimnúť aj na kuchynskej zástene. Na nej bol rovnako použitý keramický obklad značky Equipe z kolekcie Coco v odtieni White.
Sme vďační, že nám klienti dali svoju dôveru a mohli sme im pomôcť nielen s výberom vhodných zariaďovacích prvkov, ale tiež s ich dodaním a kompletážou. Výsledok rozhodne stojí za to.

Fotografie: