O nás

 
Sme rodinná firma s viac ako 20-ročnou históriou, využívajúca dlhoročné skúsenosti konateľa firmy so svojimi spolupracovníkmi v oblasti projekcie , dozorovania stavieb a stavebníctva.
Svoje skúsenosti vám vieme ako stavebná firma ponúknuť v rámci výstavby rodinných domov na kľúč, ale aj  rámci výstavby len  tzv. HRUBEJ STAVBY alebo jej súčastí - oplotenie, prípojky a zámkové dlažby.
Zaoberáme sa prevažne výstavbou moderných rodinných domov v zmysle individuálnych projektov, ale klientovi vieme ponúknuť aj realizáciu rodinného domu katalógového typu.
Náš tím tvorí kolektív osvedčených vlastných pracovníkov a subdodávateľských firiem, s ktorými vám vieme poskytnúť a zabezpečiť špičkovú kvalitu dodávaných služieb.
Počas existencie firmy sme už postavili viac ako päťdesiat rodinných domov, niekoľko nájomných bytoviek a zopár priemyselných objektov.
Máme vlastnú vzorkovňu obkladov, dlažieb, sanitátnej techniky, parkiet a dverí so službami architekta.
Špecializujeme sa na výstavbu nových a rekonštrukciu existujúcich kúpeliek.
Po dohode vám vieme zabezpečiť vstup na všetky nami vykonané stavby, aby si bolo možné overiť ich kvalitu a túto porovnať s individuálnymi  nárokmi každého nášho zákazníka.