Kupeľňa Fisch Scale/Venti Boost

2022
left
Na tejto referencii sme realizovali : 
3D Návrh
Predaj

Detailná predstava nášho klienta o štýle, dizajne a jasnej vízií budúceho priestoru v novostavbe rodinného domu bola pre nás výzvou.
Zákazníkovi sme vďaka dlhoročnému pôsobeniu a znalosťou trhu pomohli s výberom vhodných materiálov, celkovým zladením materiálov a vypracovaním 3D návrhu kúpeľne.    .
Dominantým prvkovm celej kúpeľne je tyrkysová lesklá mozaika v tvare rybej šupiny v štýle Art Deco, ktorá dokonale splnila svoj účel.
Precízne použitie mozaiky s dvojitým výpaľom dodáva farebnú hĺbku na stene za vaňou a wc, čím sa podarilo obzvláštniť celkový dojem kúpeľne.
Majiteľom domu navodzuje romantickú stredomorskú atmosféru v technickej miestnosti/wc použitá dlažba z kolekcie VENTI BOOST, vo formáte 200x200mm a v palete farieb inšpirovaných odtieňmi modrej.
Použitý pastelový modrý kuchynský obklad OPAL vo formáte tehličkového obkladu s kombinácioiu jemnej béžovej farby kuchynskej linky vytvára útulny pracovný priestor.
Svetlá dubová laminátová podlaha značky EGGER je v vzájomnej harmónií s kvalitnými rámovými interiérovými dverami, čím dopĺňa celkový koncept interiéru novostavby rodinného domu.
 

Vizualizácie: 
Fotografie: 
3D prehliadka: